Při nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA

Péče o hormonální zdraví 3. balení Hormonální zdraví se SLEVOU 50%

ZDARMAZDARMA 1 947 Kč –16 %
4 2000x2000 stylova 02
1 947 Kč –16 % 1 622 Kč 540,67 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Hormonální rovnováha je klíčová pro zdraví žen, a naše doplňky stravy pro Hormonální zdraví jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout této rovnováhy. Co tento balíček obsahuje? Dvě balení těchto výjimečných doplňků a jako dárek od nás získáte třetí balení za poloviční cenu!

A to není vše! Abyste měli co nejjednodušší cestu k hormonálnímu rovnováze, nabízíme vám také DOPRAVU ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční balíček:  Péče o hormonální zdraví

Péče o hormonální zdraví

1x měsíční kůra Hormonální zdraví

doplněk stravy
Péče o hormonální zdraví

1x měsíční kůra Hormonální zdraví

doplněk stravy
Péče o hormonální zdraví

1x měsíční kůra Hormonální zdraví

doplněk stravy - SLEVA 50%
Péče o hormonální zdraví

Popis produktu

Věnujte svým hormonům lásku, kterou si zaslouží.

Trápí Vás velká únava, výkyvy nálad, přetrvávající akné nebo třeba nadýmání? Vaše tělo Vám tím říká, že něco není v pořádku. Doplněk stravy Hormonální zdraví je určen k nastolení a udržení hormonální rovnováhy, která je často spojována právě s těmito příznaky. 

Jak to funguje

Péče o hormonální zdraví

Hormonální rovnováha je klíčem k vitalitě.

01

Co je hormonální nerovnováha?

Hormonální nerovnováha u žen se odkazuje na stav, kdy dochází k porušení přirozené rovnováhy hormonů v těle ženy. Je důležité si uvědomit, že hormonální nerovnováha není neobvyklým jevem a může postihnout ženy v různém věku. Hormony hrají klíčovou roli ve fungování ženského těla, ovlivňují mnoho procesů včetně menstruačního cyklu, reprodukčního systému, nálad, energie a celkového zdraví. 

02

Pozitivní účinky na celkové zdraví.

Dostaňte své hormony do rovnováhy a přispějte tak svému fyzickému i psychickému zdraví. Skvělým pomocníkem může být nápoj Hormonální zdraví, který obsahuje několik složek, které hormonální rovnováze napomáhají. Doplněk stravy mimo jiné podporuje normální trávení, zdravý spánek, přispívá k dobré náladě a udržuje optimální stav pleti.

03

Hormonální nerovnováha může mít různé příčiny a projevy.

Nesprávný menstruační cyklus: Hormonální nerovnováha může vést k nepravidelným menstruačním cyklům, výrazným menstruačním bolestem a silným krvácením.

Akné a kožní problémy: Některé hormonální poruchy mohou způsobit zvýšenou produkci mazu, což může vést k akné a kožním problémům.

Náladové výkyvy: Hormony mají výrazný vliv na náladu. Nerovnováha hormonů může způsobit náladové výkyvy, úzkost a deprese.

Nesnáze s hmotností: Hormony ovlivňují i metabolismus a ukládání tuku. Nerovnováha může mít za následek nesnáze s hubnutím nebo nárůstem hmotnosti.

Problémy s plodností: Hormony jsou klíčové pro plodnost a reprodukční zdraví. Porucha hormonální rovnováhy může ztížit otěhotnění.

Únava a nízká energie: Hormonální nerovnováha může vést k chronické únavě a nedostatku energie.

Spánkové problémy: Některé ženské hormonální problémy mohou ovlivnit spánek a způsobit nespavost.


Složení

Jedinečná kombinace účinných látek

Vápník

500 mg
je minerál, který v našem organismu zastává celou řadu funkcí. Každý asi ví, že vápník je důležitý pro kosti a zuby a že zajišťuje jejich tvrdost a pevnost. 500 mg
Péče o hormonální zdraví

Horčík

375 mg
Hořčík (magnesium) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje činnost svalů.
Péče o hormonální zdraví

Vitex

250 mg
Drmek obecný (Vitex jehněčí, latinsky Vitex agnus castus) je znám také pod názvem mnišský pepř. Jedná se o subtropický rozvětvený listnatý keř, který má dlanitě dělené a na spodní straně plstnaté listy. Vitex je rostlina primárně určená pro ženy na podporu různých ženských problémů  
Péče o hormonální zdraví

Kokoška pastuší tobolka

200 mg
tato léčivá rostlina je velmi cenná. Všeobecně se považuje za obtížný plevel. Roste všude na cestách, lukách, úhorech, příkopech, stráních, polích I v zeleninové zahradě. Pomáhá při krvácení z nosu, žaludku, střev i při nepravidelném krvácení dělohy.
Péče o hormonální zdraví

L-tryptofan

150 mg
L-tryptofan je esenciální aminokyselina, která se krevním oběhem dostává do mozku. Tím, že má tryptofan přívlastek esenciální, tak si ho lidské tělo netvoří samo.   
Péče o hormonální zdraví

Vitamín C

80 mg
Je to důležitým antioxidantem, který  přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu. Je nezbytný pro energetický metabolizmus a pro správnou činnost nervové soustavy
Péče o hormonální zdraví

Vitamín B3

32 mg
Niacin neboli vitamín B3 je vitamín rozpustný ve vodě. Přispívá k: normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, udržení normálního stavu sliznic a pokožky a snížení míry únavy a vyčerpání.  
Péče o hormonální zdraví

Železo

14 mg
Železo se v našem organismu nachází především v červených krvinkách, které se starají o dodávku kyslíku do všech tkání v těle. Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. 
Péče o hormonální zdraví

Vitamín B6

14 mg
 Vitamin B6 se podílí na metabolismu homocysteinu bílkovin a glykogenu a hraje roli při tvorbě červených krvinek. Je nezbytný pro funkci imunitního systému. Celkem má vitamin B6 vliv na více jak 100 procesů v těle a měl by být pravidelnou součástí stravy. 
Péče o hormonální zdraví

Vitamín E

12 mg
Vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E snižuje obranyschopnost.
Péče o hormonální zdraví

Vitamín B5

12 mg
Vitamín B5 je znám spíše pod názvem kyselina pantothenová. Kyselina pantothenová je součástí mnoha enzymů – bílkovin řídících chemické reakce v našem těle. Je součástí tzv. koenzymu A, který se účastní při základní přeměně cukrů, tuků a mnoha dalších látek našeho těla.  
Péče o hormonální zdraví

Vitamín B1

11 mg
Vitamín B1 je pro naše tělo nezbytný - dodává nám energii, má vliv na nervový systém a srdce. Zdravý člověk ho získává z běžné pestré stravy.
Péče o hormonální zdraví

Zinek

10 mg
Vzhledem k počtu funkcí, které zinek v organismu plní, se jedná o jeden z nejdůležitějších stopových prvků. Je součástí superoxid dismutázy, což je tělu vlastní enzym a antioxidant, který chrání buňky v těle před vlivem škodlivých kyslíkových radikálů.
Péče o hormonální zdraví

Mangan

2,0 mg
Mangan v lidském organismu zastává mnoho funkcí. Nejvýznamnější je reparační, neboli opravný mechanismus v organismu, zajišťující obnovu kostí, pojivové tkáně a chrupavky. Mangan se podílí na správném růstu a vývoji organismu.
Péče o hormonální zdraví

Měď

1 mg
Měď se účastní mnoha pochodů těla. Kromě energetického metabolismu se podílí na normálním stavu pojivových tkání a normální činnosti nervového systému. Dále spolupracuje s železem při krvetvorbě a je důležitá pro správnou funkci imunitního systému. Účastní se také tvorby melaninu - barviva v kůži a vlasech
Péče o hormonální zdraví

Vitamín A

800 mcg
Vitamín A neboli retinol je vitamín rozpustný v tucích, díky němuž člověk vidí dobře za šera a a správně rozeznává barvy. Kromě zmíněné podpory normální funkce zraku, což může příznivě ovlivnit  také správný vývoj buněk sliznic, kůže, krvetvorby a imunity.   
Péče o hormonální zdraví

Kyselina listová

200 mcg
Kyselina listová je synteticky vytvořený vitamín B9, který je přirozeně rozpustný ve vodě a byl poprvé vytvořen v laboratoři v roce 1946. I když patří mezi poslední látky, které byly objeveny a zařazeny do skupiny vitamínů, je nesmírně důležitý pro řadu biologických procesů.
Péče o hormonální zdraví

Jód

150 mcg
Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy, k udržení normálního stavu pokožky a k normální činnosti nervové soustavy. Mít dostatečné množství jódu v těle potřebuje každý člověk, nehledě na věk.
Péče o hormonální zdraví

Biotin

100 mcg
Málo známý "vitamín krásy", neboli vitamín H, biotin či vitamín B7 je životně důležitý vitamín, který má v těle řadu funkcí.  Zasahuje do metabolismu cukrů, tuků i aminokyselin. Je důležitý pro vznik energie v těle. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normálnímu stavu sliznic, vlasů a pokožky.
Péče o hormonální zdraví

Vitamín K

75 mcg
Vitamín K se řadí mezi vitamíny rozpustné v tucích. Je důležitý zejména při srážlivosti krve a pro správnou činnost jater. Je tedy důležitý pro lidi, jejichž často postihuje krvácení z nosu, silné menstruační krvácení či vnitřní krvácení. Významnou funkcí je podpora vstřebávání vápníku. Má tak vliv na vývoj kostí.  
Péče o hormonální zdraví

Selen

55 mcg
elen hraje v těle důležitou úlohu v boji proti volným radikálům. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu, tvorbu spermií a štítnou žlázu. Jeho nedostatek, ale i nadbytek tělu neprospívá.
Péče o hormonální zdraví

Chrom

40 mcg
Chrom zesiluje působení inzulínu, tzn. podporuje vstřebávání cukru našimi buňkami. Je tedy důležitou složkou při nastavování optimální hladiny krevního cukru. Pomáhá inzulinu fungovat účinněji. Mimo to přispívá k normálnímu metabolismu živin. 
Péče o hormonální zdraví

Vitamín D3

5,0 mcg
Vitamín D3 nazývaný i cholekalciferol patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a jde o jednu z nejdůležitějších forem ze skupiny vitamínů D. Tento vitamín  přijímáme v potravinách, hlavně živočišného druhu, především se však tvoří v pokožce a to pomocí UVB slunečního záření, které je jeho nejdůležitějším zdrojem.
Péče o hormonální zdraví

Vitamín B12

2,5 mcg
Vitamín B12 má v těle několik funkcí - nejznámější je jeho účast na tvorbě červených krvinek, nezbytný je také pro funkci nervového systému a při procesu dělení buněk. Bez vitamínu B12 jsou červené krvinky příliš veliké a nedokážou správně plnit svou funkci - předávat kyslík buňkám.
Péče o hormonální zdraví

Dávkování

Jak produkt užívat?

Péče o hormonální zdraví

Kdy a kolik

Do sklenice nasypte 4.2 g prášku (3x zarovnaná odměrka) a přilijte 250 ml studené vody. Dobře promíchejte a vychutnejte celý nápoj i se sedlinou. Užívejte 1x denně. Pro ještě lepší chuť můžete nápoj vylepšit ledem či kapkou citronu. 
Péče o hormonální zdraví

Upozornění

Doplněk stravy je určen pro ženy a mladé dívky trpící hormonální nerovnováhou. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy neslouží k náhradě pestré a vyvážené stravy. Naše hormonální zdraví neobsahuje lepek.
Péče o hormonální zdraví

Péče o hormonální zdraví

Denní dávka.

4,2 g

Péče o hormonální zdraví

Jedno balení vydrží:

30 dní

Péče o hormonální zdraví

Cena za denní dávku. 

21 Kč

VAŠE DOTAZY

FAQ

Jaké příznaky má hormonální nerovnováha?

Hormonální nerovnováha se může projevovat např.: nepravidelnou menstruací, příliš silnou či naopak slabou menstruací, PMS (předmenstruační syndrom), problémy s ovulací, akné, nespavostí, náhlou změnou hmotnosti, nadýmáním či psychickými problémy. 

Jaké je složení?

Mezi hlavní účinné složky patří:

Vápník - Ženské tělo přichází o vápník při příchodu menstruace a zapříčiňuje tak menstruační potíže. 

Hořčík - Zmírňuje menstruační bolesti, příznaky PMS a bolesti hlavy. Podporuje normální trávení, kvalitní spánek a pomáhá regulovat stres.

Vitex - Reguluje menstruační cyklus. Zmírňuje příznaky PMS a průběh celé menstruace. Podporuje léčbu akné spojeného s hormonálními změnami. 

Na jak dlouho vydrží mi vydrží jedno balení?

Jedno balení obsahuje 30 denních dávek.

Není to nebezpečné? Nemohou se objevit nějaké vedlejší účinky? Je Hormonální zdraví vhodné pro těhotné či kojící?

Veškeré složky jsou bezpečné a přírodního původu. Doplněk stravy není doporučován těhotným či kojícím ženám a dětem do 3 let. 

Jak dlouho trvá dodání?

Balíček odesíláme nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky. Váš doplněk stravy Hormonální zdraví u Vás tak bude již do dvou pracovních dnů. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 10.12.2023
S produktem od značky Yolab, jsem spokojená. Na první pohled mě zaujalo krásné balení, po měsíci užívání pozoruji zlepšení pleti a vlasů, menší únavu. Chuť je fajn, nevýhoda je horší rozpuštění prášků, který se pak usazuje. Produkt určitě doporučuji vyzkoušet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: